top of page
İş Adamı

HAKKIMIZDA

Pekdinçer Hukuk Bürosu yerli, yabancı ve çok uluslu şirketlere özellikle fikri ve sınai mülkiyet hakları, haksız rekabet, yatırım ve kuruluş süreçleri, kişisel verilerin korunması, fikir ve sanat eserleri hukuku, rekabet hukuku, sağlık hukuku, reklam hukuku ve regülasyona uyum başta olmak üzere sözleşmeler, sorumluluk ve ticaret hukuku alanlarında avukatlık ve hukuki danışmanlık ve sınai haklar alanında tescil hizmetleri sunan bir avukatlık bürosudur.

 

Büromuz, uzmanlık gerektiren özel nitelikli hukuk alanlarının yanı sıra; şirketlerin şirketler hukukundan kaynaklanan ihtiyaçlarıyla beraber iş hukukundan gayrimenkul hukukuna, idare hukukundan icra-iflas hukukuna tüm hukuki alanlardaki operasyonel gereksinimlerine akademik perspektifi ile avukatlık pratiğini özgün bir bakış açısı ile birleştirerek hizmet vermektedir.

v2_img1.png

Amacımız müvekkillerimize zorlu kararlarını verirken ihtiyaç duydukları hukuki, ticari ve teknik desteği en yüksek donanıma sahip ortaklarımız ve danışmanlarımızla en iyi şekilde sağlamaktır.

Özellikle önleyici hukuk hizmetine önem veren Pekdinçer Hukuk Bürosu, uyuşmazlıklar henüz oluşmadan önce stratejik danışmanlık faaliyetleri ile etkin müdahale sağlamakta, karmaşık hukuki uyuşmazlıklar söz konusu olduğunda ise derin inceleme ve değerlendirmeler ile çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemektedir.

Uzman, tecrübeli ve dinamik kadrosuyla Pekdinçer Hukuk Bürosu hızla değişen ve gelişen hukuk alanlarında sektörlere ilişkin teknik ve ticari yenilik ve gelişmeleri sürekli takip etmekte ve bu alanda müvekkillerinin her zaman güncel bilgiye erişimini sağlamaktadır.

Ulusal ve uluslararası uyuşmazlıklarda çalışan Pekdinçer Hukuk Bürosu, seçkin hukuk danışmanları ve deneyimli avukat kadrosu ile karmaşık hukuki sorunları gerek yargılama gerekse müzakere yoluyla müvekkillerinin menfaatine en uygun şekilde çözmeye odaklı, yüksek hizmet kalitesiyle müvekkillerine en etkin zaman ve maliyet yönetimini sağlamayı ilke edinen, etik değerlere bağlı bir avukatlık bürosu olarak faaliyet göstermektedir.

Büromuz, çalışmakta olduğu bağlantılı danışmanları ve seyahat olanağı yüksek avukatlarıyla Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermekte ve müvekkillerinin yurt dışında ihtiyaç duydukları hukuki hizmetin sağlanmasında da danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

Büromuzda hukuki hizmetler Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinde sunulmaktadır.

bottom of page